طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک ما با بهترین کیفیت و در زمانبندی کوتاه. توسط هنرمندان گرافیست با تجربه در زمینه تبلیغات و با آشنایی کامل به اصول برندینگ و خلاقیت بسیار بالا مطابق با متدهای روز دنیا، ارائه می گردد.

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال از موفق ترین راه ها برای معرفی خدمات و محصولات شما می باشد. ما با تسلط کامل بر دنیای دیجیتال مارکتینگ و دانش و تجربه کافی با ارائه بهترین و خلاقانه ترین راه ها، موفقیت شما را در دنیای دیجیتال مارکتینگ تضمین می کنیم.

خدمات چاپ

خدمات چاپ ما در طرح های متنوع با هر سایز و تیراژ و با کیفیت بسیار بالا، بصورت تخصصی و با استفاده از مرغوب ترین متریال و دستگاه ها جهت چاپ روی انواع جنس های مختلف ، ارائه می گردد.

تبلیغات محیطی و رسانه ای

ما با تبلیغات محیطی و رسانه ای ، برند شما را به سمع و نظر عموم می رسانیم. که این می تواند موجب کسب درآمد بیشتر شما گردد. بوسیله این تبلیغات کالاها و خدمات شما در سطح گسترده، شناخته و مطرح خواهند بود.

استودیو

ما با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته، زاویه دید متفاوت و نیز با کمک نرم افزار های روز دنیا، امکاناتی کامل و بی نظیر را گردهم آورده و آماده خدمات رسانی می باشیم.

مطالعه بازار و استراتژی

1.تعیین مخاطب هدف 2.کشف عادت های رسانه ای مشتریان هدف 3.بررسی رقبا 4.انتخاب رسانه تبلیغاتی 5.برنامه ریزی استراتژیک برای زمان اجرا 6.بررسی بودجه مورد نیاز ، همگی خدمات قابل ارائه ما در این بخش می باشند.

اسکرول به بالا